Wyświetlacz LCD do samochodów i rowerów elektrycznych

December 13, 2022

najnowsza sprawa firmy na temat Wyświetlacz LCD do samochodów i rowerów elektrycznych

 

Team Source Display dąży do tego, aby stać się wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wyświetlania dla branży motoryzacyjnej i rowerów elektrycznych.Strategia firmy w branży wyświetlaczy samochodowych i rowerów elektrycznych polega na zdobyciu zaufania i uznania klientów z branży motoryzacyjnej i rowerów elektrycznych poprzez promowanie i opracowywanie małych i średnich wyświetlaczy TFT LCD, które spełniają standardy motoryzacyjne.

 

Obecnie dostarczamy pełną gamę rozwiązań wyświetlaczy dla producentów samochodów, w tym kolorowy wyświetlacz TFT LCD i monochromatyczny moduł LCD.

 

Nasze rozwiązania wspierają poniższe i zapewniają niestandardowe usługi, aby spełnić potrzeby projektowe klientów i zapewnić wysokowydajne rozwiązania w zakresie wyświetlaczy LCD.

 

Producentom rowerów elektrycznych firma Team Source Display zapewnia klientom wybór różnych wyświetlaczy LCD, takich jak czytelny w świetle słonecznym transfleksyjny wyświetlacz LCD, podświetlany wyświetlacz LCD i niestandardowy wyświetlacz LCD.Będziemy nadal koncentrować się na rynku rowerów elektrycznych i dostarczać klientom wydajne rozwiązania w zakresie wyświetlaczy LCD w przyszłości.

 

Jeśli szukasz rozwiązań do wyświetlania produktów z branży motoryzacyjnej i rowerów elektrycznych, prześlij nam swoje wymagania już teraz.

 

 

 

 

                                                                                   

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Polly
Tel : 86-755-28225963
Pozostało znaków(20/3000)